Veilingen

Veiling Zwiggelaar Auctions

Op 3, 4 en 5 december om 19.00 uur vindt er bij dit bekende veilinghuis (boeken, strips, prenten, curiosa) een importante veiling plaats. Onder de

Jubileumveiling 200 jaar Veilinggebouw De Zwaan

Dit wordt gevierd met een fraaie catalogus, waarin o.a. opgenomen een bijzondere privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand vol 18de-eeuwse meubelen, portretten, zilver en objets de

Kunstveiling.nl genomineerd

Kunstveiling.nl is genomineerd voor de verkiezing Website van het Jaar 2018 in de categorie kunst. Een opvallende nominatie tussen voornamelijk topmusea, zoals het Van Gogh

Inbreng veiling Corinphila nog tot eind juni

Op de afgelopen voorjaarsveiling van Corinphila Veilingen werden geweldige prijzen gerealiseerd, met name voor het aanbod Nederlands-Indië (postzegels en bankbiljetten), postgeschiedenis Tweede Wereldoorlog en Albanië.

Fundraising veiling Unfair Amsterdam

Op maandag 26 februari vindt, in samenwerking met veilinghuis Christie’s, de tweejaarlijkse fundraising veiling van Unfair plaats. Speciaal voor deze gelegenheid hebben ruim 50 door

Van Sabben organiseert 50ste afficheveiling

Op 16 december houdt Van Sabben Poster Auctions haar 50ste veiling. Sinds 1991 zijn dankzij het veilinghuis al heel wat bijzondere affiches (her)ontdekt en onder de aandacht van het publiek gebracht. Vele veilingrecords zijn

Kerstveiling bij Rob Michiels

Om het jaar in stijl af te sluiten, presenteert Rob Michiels Auctions een kleine online veiling met Europese keramiek. De catalogus bevat 24 loten fraai

Aziatische kunst bij Rob Michiels

Uit diverse private collecties mag het Belgische veilinghuis Chinees en Japans porselein, beeldhouwwerk, schilderijen, jade, antiek ivoor en meer aanbieden. De 1300 lotnummers bevestigen dat

Vind alles op het gebied van

Verhalen en bevindingen in wat er vroeger allemaal heeft plaatsgevonden in musea, archieven en bibliotheken.

Alles op het gebied van opgravingen, tentoonstellingen, depots  en bijzondere bodemvondsten.

Wat gebeurt er op het gebied van oude, hedendaagse / eigentijdse kunst in musea, beurzen, beeldentuinen en galeries.

Hoe vind ik een fraai voorwerp voor mijn interieur of collectie, waar laat ik deze stukken taxeren / restaureren.

Alle thema's