Veiling Zwiggelaar Auctions
Op 3, 4 en 5 december om 19.00 uur vindt er bij dit bekende veilinghuis (boeken, strips, prenten, curiosa) een importante veiling plaats. Onder de
Dit wordt gevierd met een fraaie catalogus, waarin o.a. opgenomen een bijzondere privéverzameling uit een Amsterdams grachtenpand vol 18de-eeuwse meubelen, portretten, zilver en objets de
Kunstveiling.nl is genomineerd voor de verkiezing Website van het Jaar 2018 in de categorie kunst. Een opvallende nominatie tussen voornamelijk topmusea, zoals het Van Gogh
De Belgische veilinghuizen Henri Godts en The Romantic Agony hebben de krachten gebundeld en gaan sinds januari van dit jaar verder onder de gezamenlijke naam
Van 18 t/m 20 september komen bij veilinghuis De Jager in Goes zeldzame uitgaven over de geschiedenis van Zeeland onder de hamer. Deze zijn afkomstig
Op de afgelopen voorjaarsveiling van Corinphila Veilingen werden geweldige prijzen gerealiseerd, met name voor het aanbod Nederlands-Indië (postzegels en bankbiljetten), postgeschiedenis Tweede Wereldoorlog en Albanië.
Op maandag 26 februari vindt, in samenwerking met veilinghuis Christie’s, de tweejaarlijkse fundraising veiling van Unfair plaats. Speciaal voor deze gelegenheid hebben ruim 50 door
Op 16 december houdt Van Sabben Poster Auctions haar 50ste veiling. Sinds 1991 zijn dankzij het veilinghuis al heel wat bijzondere affiches (her)ontdekt en onder de aandacht van het publiek gebracht. Vele veilingrecords zijn
Om het jaar in stijl af te sluiten, presenteert Rob Michiels Auctions een kleine online veiling met Europese keramiek. De catalogus bevat 24 loten fraai
Uit diverse private collecties mag het Belgische veilinghuis Chinees en Japans porselein, beeldhouwwerk, schilderijen, jade, antiek ivoor en meer aanbieden. De 1300 lotnummers bevestigen dat
Verhalen en bevindingen in wat er vroeger allemaal heeft plaatsgevonden in musea, archieven en bibliotheken.
Alles op het gebied van opgravingen, tentoonstellingen, depots en bijzondere bodemvondsten.